- GOOGLE ARVUSTUSED LEIAD SIIT

- KLIENTIDE TAGASISIDE -

Kuule, kui aus olla siis ma olen sinu, kui raamatupidaja teenustega MTÜ-s väga super rahul!! Sul on kõik asjad korras ja kontrolli all. Sa võtad ülesande ja tegeled sellega lõpuni. Ma pean silmas, et kirjutad välja arved, kontrollid laekumisi, kui keegi ei maksa saadad teavitusi ja alles siis, kui keegi pikalt võlgu küsid abi, et mida võlgnikega teha.

Siim Tartumaalt
Olen koostööga väga rahul, alati kui helistan leiad aega vastata ja ära kuulata minu küsimused, millele leiad ratsionaalse lahenduse, et ettevõtja ei peaks kannatama riigi poolt ette antud määruste või seaduste pärast. Igati usaldusväärne raamatupidaja, kelle peale võib kindel olla, et hiljem ei tule maksuametiga probleeme :)
Vahur Tartumaalt
Võta ühendust siin!
Avastasin Reilika raamatupidamis- teenuse juhuslikult internetis kolades ilma eelneva soovituste või tutvusteta ja pean ütlema, et toonane usalduskrediit on kuhjaga ära tasunud. Reilika on olnud väga paindlik ja kliendikeskne. Just paindlikkus ja mikroettevõttesõbralik teenindus panid mind omal ajal tema raamatupidamise kasuks valima. Lisaks heale ja korras raamatupidamisele on Reilika lisanud minus enesekindlust ettevõtjana kasvada . Ta on vajadusel alati nõuga abiks ja kindlasti jätkub hea koostöö veel pikemaks ajaks!

Arhitektibüroo Tallinnast

Mina olen väga rahul, vastad väga kiirelt ja alati aitad kui mul abi millegagi vaja. Isegi asjadega mis otseselt sinu ametiga ei seondu.
Ettevõtja Põlvamaalt